Współpracujemy z grupą renomowanych firm i specjalistów pomagających naszym Wspólnym Klientom w utrzymaniu dobrej kondycji i zdrowia.

FORDAY - sieć klubów fitness

FORDAY FITNESS to sieć nowoczesnych klubów fitness w Warszawie. Udostępnia świetnie wyposażone kluby, zgodnie z najnowszymi trendami w fitness na świecie oraz konsultacje dobrych trenerów.

buty na siłownię

Adrenaline FIT to firma fitness, którą założyła Aleksandra Musielak – multimedalistka, trener, fizjoterapeuta sportowy. Oferuje treningi personalne dla firm oraz klientów indywidualnych, którzy cenią sobie jakość usług na najwyższym poziomie oraz indywidualne podejście do podopiecznego. Stosuje holistyczne podejście do ciała oraz nowoczesne formy fitness wywodzące się z założeń treningu funkcjonalnego. Wszystkie programy opracowywane są indywidualnie, po zapoznaniu się z potrzebami i oczekiwaniami klientów. Zapewniana jest opieka trenera, monitorowanie postępów treningowych oraz motywowanie i wspieranie w dążeniu do celu.
Szanuj Swój cenny czas i poczuj osobiście jakie efekty daje indywidualna opieka trenerska!

buty fitness

Everybody Fitness Club to miejsce stworzone z myślą o klientach, którzy cenią sobie profesjonalizm i niezwykle przyjazną atmosferę. Klub znajduje się w centrum Warszawy, na Placu Zawiszy, w budynku Millennium Plaza. Od otwarcia w styczniu 2005 r. daje klientom możliwość zdrowszego i szczęśliwszego stylu życia.

buty do biegania

Profil Body Kinetic to synteza fizjoterapii i treningu motorycznego. Specjalizują się w fizjoterapii sportowej, ortopedycznej i treningu motorycznym.

Znajdziesz u nich wsparcie jeżeli:
1. Masz problem z chronicznym bólem w układzie mięśniowo-szkieletowym.
2. Masz lub miałeś kontuzję której nie wyleczyłeś.
3. Przygotowujesz się do konkretnych zawodów sportowych.

Kierunek postępowania zależy od sytuacji i oczekiwań. Czasem jest to przeciążenie, kontuzja, uraz. Czasem przewlekła dysfunkcja utrudniająca życie. W innym przypadku podniesienie swoich możliwości sportowych. Innym razem poprawa samopoczucia i oceny własnej osoby.

buty fitness

Niezwykle skuteczna i szybka technologia rehabilitacyjna i sportowa jaką jest ARPwave pozwala odzyskać sprawność ruchową po urazach, operacjach czy w przewlekłych stanach zapalnych stawów, mięśni, ścięgien bądź więzadeł.
Terapia ARPwave, opracowana ponad 20 lat temu w USA, może pozwolić na uniknięcie założenia endoprotezy kolana lub biodra, usunąć uporczywy ból kręgosłupa. Zestaw indywidualnie dobranych ćwiczeń w połączeniu z opatentowaną neurologiczną elektrostymulacją pozwala na szybką eliminacje bólu i obrzęku oraz istotnie zwiększa zakres ruchu i siłę mięśni w ciągu zaledwie 10 sesji. Jednocześnie przyspieszona synteza białka prowadzi do szybkiej regeneracji uszkodzonych tkanek.
Zapraszamy zarówno osoby aktywne sportowo jak i osoby nie uprawiające sportu. Większość z czołowych graczy NFL, NHL, NBA stosuje metodę ARPwave na co dzień.

buty do biegania warszawa

Studio Treningu Personalnego, o bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy Al. Szucha 8 w Warszawie. Trening funkcjonalny na najwyższym światowym poziomie.

buty do biegania warszawa

Nowoczesna sieć klubów fitness w Warszawie. Kompetentni trenerzy, atrakcyjne wnętrza. Jeden z klubów czynny całodobowo!

buty do biegania

Paweł Zawitkowski, fizjoterapeuta NDT-Bobath, specjalizuje się w terapii neurorozwojowej, oddechowej i terapii jedzenia. Konsultant Kliniki Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie oraz Poradni Diagnostyki i Terapii Neurologicznej „POLEK”. Autor artykułów i publikacji na temat ruchowego i poznawczego rozwoju dziecka, w tym „Poradnika opieki i pielęgnacji małego dziecka”, książki i filmu „Co nieco o rozwoju dziecka” oraz już trzech książek i filmów z serii „Mamo, Tato co Ty na to?”. Od lat doradza rodzicom jak przez dotyk, ruch oraz zwariowane pomysły wspierać prawidłowy rozwój ich dzieci.