Zapraszamy do współpracy ośrodki sportowe, kluby fitness, ośrodki rehabilitacyjne oraz sklepy stacjonarne działające na terenie województwa mazowieckiego zainteresowane sprzedażą i/lub wykorzystaniem obuwia Vibram® FiveFingers® w swojej działalności.

Gdyby współpraca miała rozwinąć się na szersze obszary Polski, dalsze szczegóły będziemy ustalać z generalnym dystrybutorem firmą RSA Sport.

Klikając tutaj albo przez menu ‘Dystrybucja/Nasi Partnerzy’ możecie obejrzeć naszych partnerów!

Zapraszamy do współpracy
  • kluby fitness i trenerów indywidualnych
  • ośrodki i stowarzyszenia sportowe
  • ośrodki rehabilitacyjne i rehabilitantów indywidualnych

Rosnące zainteresowanie obuwiem minimalistycznym w procesie treningowym, rehabilitacyjnym czy w życiu codziennym skłoniło nas do stworzenia programów partnerskich skierowanych do wyżej wymienionych firm, grup i osób.

Programy partnerskie mają na celu ułatwienie dostępu Państwu i Waszym Klientom do nowoczesnego narzędzia rehabilitacyjno-treningowego, jakim są buty Vibram® FiveFingers®. Chcemy wesprzeć Państwa w procesie rzetelnego informowania Waszych klientów na tematy związane z noszeniem tego obuwia oraz ułatwić Waszym Klientom zakup tych butów.

Vibram® FiveFingers® na świecie znane są od 2006 roku, zdobyły już wielką popularność w Stanach Zjednoczony i Europie Zachodniej.

Vibram® FiveFingers® wykorzystywane są do wielu form rekreacyjnej aktywności fizycznej, ale również w treningu sportowców wyczynowych i procesie rehabilitacji. W Polsce prekursorem użycia VFF w rehabilitacji jest Carolina Medical Center. W zastosowaniu do treningu pionierami są narodowa kadra skoczków narciarskich oraz panczenistki z brązową medalistką olimpijską, Luizą Złotkowską na czele.

VFF pozwalają zachować stopie pełną, fizjologiczną ruchomość, przez co ułatwiają wzmacnianie zarówno mięśni, jak i więzadeł stopy. Znacznie poprawiają wyczucie równowagi, a niwelując podniesienie pięty ułatwiają fizjologiczne ustawienie miednicy i kręgosłupa, sprzyjając korygowaniu sylwetki. Kierowani są do nas pacjenci po operacji haluksów i z innymi schorzeniami stopy, jak stany po urazach sportowych czy choćby problemy z płaskostopiem. Przy tym, poruszanie się w tych butach dostarcza autentycznej, zmysłowej przyjemności. Można śmiało powiedzieć, że łączą przyjemne z pożytecznym.

Szczegóły współpracy ustalamy w rozmowach indywidualnych, zawsze dbamy wspólną satysfakcję z podjętej współpracy.

Kluby sportowe i kluby fitness, czy ośrodki rehabilitacyjne prowadzące dodatkowo sklepy ze sprzętem sportowym profilowanym, rehabilitacyjnym lub ogólno-sportowym, a chcące poszerzyć swoją ofertę o Vibram® FiveFingers® chętnie będziemy wspierać. Pomożemy w doborze modeli z naszej oferty dedykowanych do profilu sklepu lub wskażemy te najpopularniejsze, które wprowadzają użytkowników do świata bosej stopy. Pomożemy w aranżowaniu wystawy sklepowej, szkoleniu personelu sprzedającego z zakresu budowy, właściwości i zastosowań poszczególnych modeli oraz na temat wszelkich informacji potrzebnych użytkownikom tego wyjątkowego obuwia.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: biuro@bossastopa.pl

Forma kontaktu mailowego, jest dla nas o tyle wygodna, że pozostawia ślad z oferty i ustaleń, pozwala też na umówienie spotkania czy choćby rozmowy telefonicznej w dogodnym dla obu stron terminie.

Oferta dla sklepów

Jeżeli obuwie Vibram FiveFingers zainteresowało, a może już zafascynowało Państwa na tyle, że chcielibyście oferować go w swoim sklepie – serdecznie zapraszamy do współpracy.

Prosimy kliknąć w link, żeby przejść na stronę z informacjami dla sklepów.